Manja slova Veća slova RSS

STRUCNO OSPOSOBLJAVANJE LICA SA STECENIM VISOKIM OBRAZOVANJEM

Ministarstvo zdravlja | OSCE

Putni nalozi

Shodno Zakonu o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (Sl.list CG br.52/2014) Ministarstvo zdravlja objavljuje nedjeljne izvještaje izdatih putnih naloga.

Putni nalozi za period 14.05.-20.05.2018.

Putni nalozi za period 07.05-13.05.2018.

Putni nalozi za period 30.04.-06.05.2018.

Putni nalozi za period 23.04.-29.04.2018.

Putni nalozi za period 16.04-22.04.2018.

Putni nalozi za period 09.04.-15.04.2018.

Putni nalozi za period 02.04.-08.04.2018.

Putni nalozi za period 26.03.-01.04.2018.

Putni nalozi za period 19.03.-25.03.2018.

Putni nalozi za period 12.03.-18.03.2018.

Putni nalozi za period 05.03.-11.03.2018.

Putni nalozi za period 26.02.-04.03.2018.

Putni nalozi za period 19.02.-25.02.2018.

Putni nalozi za period 12.02.-18.02.2018.

Putni nalozi za period 05.02.-11.02.2018.

Putni nalozi za period 29.01.-04.02.2018.

Putni nalozi za period 22.01.-28.01.2018.

 

  • U prvom izvještajnom periodu 12-17. jula 2016. nije bilo izdatih putnih naloga
  • Putni nalozi izdati u periodu 16-22.07.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 25-31.07.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 01-07.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 08-14.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 15-21.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 22-28.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 29.08.-04.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 05-11.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 12-18.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 19-25.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 26.09.-02.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 02-09.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 10-16.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 17-23.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodi 24-30.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 31.10.-06.11.2016.
  •